Kończysz studia? Szukasz swojej pierwszej pracy klinicznej? A może chcesz zmienić obecną, ale nie wiesz jak to zrobić?

Każdy z nas kiedyś zaczynał, dlatego doskonale rozumiemy jak stresujący może być to okres. Może, ale od teraz nie musi! Nasz nowy kurs został stworzony dokładnie z myślą o Tobie!

Ten kurs to wyjątkowa na rynku oferta, skierowana zarówno do studentów ostatniego semestru weterynarii, starających odnaleźć się w skomplikowanym świecie zawodowym, jak i bardziej doświadczonych praktyków, którzy szukają zmian - tych mniejszych, i tych bardziej poważnych.

Przygotowaliśmy dla Ciebie cztery moduły - każdy z nich porusza inny aspekt poszukiwania pracy lub podjęcia działań ku jej zmianie, i prowadzony jest przez doświadczonego specjalistę w danej dziedzinie, który sam przeszedł ścieżkę, przez którą przeprowadzi teraz Ciebie.

PRAKTYCZNE INFORMACJE:


Data rozpoczęcia: On demand- KURS STARTUJE, KIEDY ZECHCESZ - A WSZYSTKIE MODUŁY DOSTĘPNE SĄ OD RĘKI!

Liczba modułów: 4 moduły dostępne od razu, aż 22h nagrań

Format: krótkie (5-20 min) nagrania wideo, łącznie 22h

Dostęp do materiałów i nagrań: 12 miesięcy 

Możliwość pobierania materiałów w PDF: tak

Spotkania na żywo: nie - godziny nauki dopasowują się do Twojego kalendarza, nie odwrotnie

Płatności: w formie jednorazowego przelewu

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?


Przygotowaliśmy dla Ciebie cztery moduły - każdy z nich porusza inny aspekt poszukiwania pracy lub podjęcia działań ku jej zmianie, i prowadzony jest przez doświadczonych specjalistów danej dziedziny lub lekarzy, którzy sami przeszli ścieżkę, przez którą przeprowadzą teraz Ciebie.


Moduł 1: Tworzenie idealnego CV i przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej.

Dowiedz się jak napisać imponujące CV, które wyróżni Cię w tłumie i przyciągnie uwagę pracodawców - to możliwe, niezależnie od tego, czy dopiero kończysz studia, czy możesz już pochwalić się praktyką w gabinecie. Odczarujemy również owiane złą sławą rozmowy kwalifikacyjne, ucząc się, jak odpowiadać na nawet najtrudniejsze pytania i przystępować do rozmowy o pracę z pewnością siebie. 


Moduł 2: Prawo pracy a weterynaria.

Poznaj swoje prawa i obowiązki jako pracujący lekarz weterynarii. Różnice pomiędzy poszczególnymi formami zatrudnienia mogą być większe, niż Ci się wydaje, a ochrona, jaką zapewnia Ci prawo pracy, przydatniejsza, niż wolność kontraktu B2B - porozmawiamy więc o plusach i minusach każdej z dostępnych opcji, aby Twój wybór był możliwie przemyślany i korzystny dla Ciebie.


Moduł 3: Europa.

Nasz kontynent nie jest może zbyt duży, ale różnorodności nie można mu odmówić! Dlatego niezależnie, czy zdecydujesz się zostać w Polsce, czy też wybrać za granicę - z pewnością przydadzą Ci się podpowiedzi i tipy od lekarek, które zdobywały doświadczenie m.in. w Holandii, Niemczech, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji i, oczywiście, Polsce!


Moduł 4: Dalsze wyprawy - Wietnam, USA, Australia i Nowa Zelandia

Czujesz, że wzywa Cię orient? Marzysz o przekroczeniu oceanu w poszukiwaniu przygody życia? Ten moduł jest więc dla Ciebie - zabierzemy Cię wspólnie w podróż po Australii, Nowej Zelandii, Stanach Zjednoczonych i Azji południowo-wschodniej. To, co teraz zdaje się być odległą egzotyką, już za moment może być Twoją codziennością!  


PS. Kurs nie przewiduje egzaminu :) 

Nagrań

Nieograniczony dostęp przez 12 miesięcy - oglądaj, czytaj i wracaj ile razy zechcesz!




12 PROWADZĄCYCH

Kurs przygotowany przez specjalistów: prawników, rekruterów i lekarzy weterynarii mieszkających w różnych zakątkach świata.

9 POTENCJALNYCH DESTYNACJI

Przygotuj się do pracy na czterech kontynentach!

DATY? KURS STARTUJE, KIEDY ZECHCESZ - A WSZYSTKIE MODUŁY DOSTĘPNE SĄ OD RĘKI!


Moduł 1 - Tworzenie idealnego CV i przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej

Moduł 2 - Prawo pracy a weterynaria

Moduł 3 - Europa

Moduł 4 - Dalsze wyprawy - Azja południowo-wschodnia, USA, Australia i Nowa Zelandia


To niezwykły kurs - nie tylko ze względu na niepowtarzalne, niedostępne na rynku informacje, które zawiera. Jest on również nietypowy względem pozostałych, które znajdziecie na naszej stronie. Jest to kurs on demand, co oznacza, że możesz rozpocząć go w dowolnym momencie, bez czekania na kolejną edycję! 

Wystarczy, że zapiszesz się na kurs, a my przyznamy Ci dostęp do całej jego zawartości na aż 12 miesięcy, dzięki czemu będziesz mieć możliwość powracania do niej, gdy tylko będzie Ci to potrzebne!


Australia i Nowa Zelandia

Śnieg i brak słońca wpędza Cię w ponury nastrój? Masz ochotę zaprzyjaźnić się z kangurem? Zastanawia Cię, czy psy na antypodach szczekają z innym akcentem? Sprawdź, co do powiedzenia o pracy lekarza weterynarii ma mieszkająca w Brisbane Patrycja Zimmermann - założycielka Newgradvets!


USA

Uwielbiasz czerwień, biel i indygo? Na dźwięk okrzyku orła Twoje serce podskakuje i nie możesz się już doczekać poznania bizona, kuzyna polskiego żubra (nie polecamy pytania o sprawy rodzinne)? Chcesz, by Twój dom stał na rozległej pustyni, wśród tajemniczych mokradeł, górskich szczytów, niekończącej się prerii czy przy pięknym lesie? To wszystko, i wiele więcej, mogą zaoferować Ci Stany Zjednoczone, a wszelkie wątpliwości związane z technikaliami pracy za wielką wodą rozwieje Aleksandra Ascione

Azja południowo-wschodnia

Doceniasz kultury europocentryczne, ale zawsze ciągnęło Cię w stronę orientu? Od odpoczynku w lesie preferujesz nieokiełznaną dżunglę, uwielbiasz nem i ph, a przemieszczać wolisz się rowerem, niż samochodem? Z przyjemnością wymienisz tradycyjną praktykę na opiekę nad słoniem, tygrysem, cywetą, gibonem, a nawet delfinem? Zatop się w przenikliwym spojrzeniu pantery mglistej wraz z Martyną Łukmin, która od sześciu lat mieszka i pracuje w egzotycznym i wciąż zaskakującym Wietnamie. 


Francja

Planujesz pracę w cieniu Wieży Eiffla? Bagietka czy croissant na śniadanie, to Twoje klimaty? A może fascynuje Cię wyrafinowanie lokalnych félidés? Koniecznie posłuchaj, co o pracy we Francji ma do powiedzenia Dominika Ostrowska, lekarka weterynarii pracująca tam od trzech lat.


Hiszpania

Wieczorami lubisz sączyć cave, a sjestę uważasz za jeden z najlepszych wynalazków cywilizacji? Chcesz poznać jedyny gatunek małp, które mieszkają w Europie? A może fascynuje Cię historia, w której mieszały się dziesiątki kultur, tworząc dzisiejsze piękno półwyspu Iberyjskiego? Z pewnością więc zainteresuje Cię wprowadzenie do pracy lekarza weterynarii w Królestwie Hiszpanii przygotowane przez Nicole Liszkę.

Holandia

Kochasz widok tulipanów w każdej z ich setek odmian? Nie możesz nacieszyć oczu obrazami Rembrandta, van Gogha i Boscha? A może chcesz zobaczyć przeuroczą koszatkę leśną w jej naturalnym środowisku? Dowiedz się, jak wygląda praktyczna część pracy w Holandii, dzięki opartym na własnej praktyce informacjom, zebranym przez Zuzę Walczak - lekarkę weterynarii z Hagi.

Niemcy

Kochasz roztaczające się przed Tobą piękno przyrody, od szczytów Alp po bezkres morza? “Zlewki z koncernów” nie uznajesz za piwo, w wolnych chwilach słuchasz Keisera, Haydna i Straussa, a na myśl o kassler z spätzle cieknie Ci ślinka? A może chcesz poznać dumnego jelenia, słynnego eskulapa, zwinną zwinkę, niezwykłego raróga, upartą kozicę, a do tego żółwie, gronostaje, świstaki i rysie (nie głaszczemy!)? W takim razie informacje przygotowane przez Roksanę Parczyk mieszkającą w Berlinie z pewnością Cię zaciekawią i dostarczą cennej wiedzy o pracy lekarza weterynarii w Niemczech.

Szwecja

Każdego roku z utęsknieniem wypatrujesz śniegu? Pandemiczny dystans społeczny nie zmienił nic w Twoim zachowaniu w miejscach publicznych, ale równocześnie praktykujesz fika? Na obiad przygotowujesz flygande jakob, nie rozumiesz niechęci do surströmming i doceniasz starania owocujące najlepiej zachowaną naturalną faunę w Europie? Posłuchaj więc, co do powiedzenia o pracy lekarza weterynarii w Szwecji ma Anna Skwarek - może wspomni też coś o reniferach?

Wielka Brytania

Uważasz, że bez WŁAŚCIWIE zaparzonej herbaty nie sposób rozpocząć dnia? Ryba z frytkami, pinta najlepszego stouta i musical na West Endzie to dla Ciebie definicja udanego wieczoru? Nietypowi pupile to Twój konik, ale z wielką przyjemnością zaopiekujesz się też całymi zastępami kotów i psów? Wielka Brytania czeka na Ciebie! Maria Zaczek, lekarka weterynarii praktykująca w Manchesterze, opowie Ci o wszystkim, co musisz wiedzieć, zanim wyruszysz na podbój zjednoczonego królestwa!

Polska

Najlepiej czujesz się w znajomym otoczeniu, a komfort daje Ci bliskość rodziny i komunikacja w ojczystym języku? Chcesz podnosić standardy opieki weterynaryjnej “na własnym podwórku”, a Twoje kubki smakowe nie przepadają za zmianami? Spokojnie, nie musisz przecież opuszczać Polski - tutaj też potrzebni są zaangażowani lekarze, tacy jak Ty! Jak sprawnie i bezstresowo odnaleźć się na krajowym rynku pracy, co warto wiedzieć szukając tej pierwszej czy zakładając klinikę, a także wiele więcej opowie Magda Firlej-Oliwa - lokalni posiadacze czterech łap i ogona liczą na Twoją opiekę!

Co dostaniesz po zakupie?

  Informacje organizacyjne
Dostępny za dni
dni po dołączeniu
  Prawo pracy
Dostępny za dni
dni po dołączeniu
  Rekrutacja
Dostępny za dni
dni po dołączeniu
  Praca w Polsce i Europie
Dostępny za dni
dni po dołączeniu
  A może zainteresuje Cię?
Dostępny za dni
dni po dołączeniu
  Azja, USA, Australia i Nowa Zelandia
Dostępny za dni
dni po dołączeniu
  Co dalej?
Dostępny za dni
dni po dołączeniu

Ten kurs jest bardzo wyjątkowy - nie tylko porusza kwestie związane bardziej z technikaliami naszej pracy, niż jej częścią merytoryczną, oraz nie kończy się żadną formą egzaminu, ale i sposób jego przebiegu jest inny, niż we wszystkich naszych kursach.


Kurs ma formę “on demand” - oznacza to, że nie musisz czekać na kolejną edycję, po prostu zamawiasz i otrzymujesz dostęp w dowolnym wybranym przez Ciebie momencie*. Pozostawiamy podział na tematyczne moduły - dla ułatwienia porządkowania informacji, ale odchodzimy od udostępniania ich raz w tygodniu. Kurs pojawi się więc w Twoim profilu na platformie w całości i będziesz mógł korzystać z nagrań i wszystkich dodatkowych materiałów od razu.

Z jakimi prowadzącymi spotkasz się na tym kursie?

Aleksandra Ascione

W 2020 roku ukończyłam weterynarię na UP w Lublinie, choć studia rozpoczęłam na UWM w Olsztynie, a ich 5. rok zrealizowałam w Neapolu, w ramach programu Erasmus. 

Swój ogrom energii zabrałam do USA, gdzie od 2 lat pracuję w swoim wymarzonym szpitalu. Aby móc rozwijać się pod skrzydłami szefa kliniki, w oczekiwaniu na nostryfikację dyplomu, przyjęłam posade technika weterynarii i zostałam prawą ręką mojego mentora. 

Magda Firlej-Oliwa

Jestem lekarką weterynarii z pasją do wspierania naukowego rozwoju innych. W przestrzeni on-line prowadzę projekt edukacyjny @weterynarz.tez.czlowiek, poprzez który uczę opiekunów psów i kotów, jak prawidłowo dbać o ich zwierzaki. Jego “efektem ubocznym” stał się mój autorski poradnik „Jak mądrze zadbać o swojego psa i kota”, z którego jestem dumna.
W offlajnie współprowadzę własną przychodnię weterynaryjną, w której z przyjemnością poświęcam się pracy klinicznej z pacjentem.


Nicole Liszka

Jestem lekarką weterynarii z tytułem specjalistki ISVPS General Practitioner in Exotic Animals Disease w Madrycie, który wykorzystywałam pracując w Hiszpanii, nie omijając przy tym sektora emergency. Podczas swojej iberyjskiej przygody współtworzyłam i zakładałam od podstaw klinikę weterynaryjną, prowadziłam wykłady i zajęcia dla przyszłych techników weterynarii, a moje intensywne doświadczenia z językiem medycznym i medyczną biurokracją zebrałam w autorskim ebooku “Hiszpański na oddziale”.

Obecnie eksploruję inne możliwości zawodowe na Majorce, gdzie w wolnych chwilach surfuję, jeżdżę na deskorolce, ćwiczę pole dance i rozpieszczam dwie koszatniczki.

Magda Lisicka

Wpis na listę katowickiej Izby Adwokackiej uzyskałam w 2018 roku, prawem pracy zajmowałam się już jednak praktykując w trakcie studiów oraz przez cały okres aplikacji. Od 2020 roku wspieram swoich klientów jako członkini zespołu Kancelarii Prawa Weterynaryjnego.



Martyna Łukmin

Od 2016 roku mieszkam i pracuję w Azji Południowo-Wschodniej w Animal Doctors International. Przygodę rozpoczęłam w Laosie, gdzie spędziłam dwa lata, po czym przeniosłam się do Ho Chi Minh City w Wietnamie. Moi pacjenci to głównie psy, koty i słonie. Pracę w nowoczesnym szpitalu łączę z moim “gabinetem” w dżungli. Pomimo prób osiedlenia się w Polsce i na Bahamach, to właśnie Azję ukochałam sobie najbardziej. To tu znalazłam legendarny work life balance, ciekawe wyzwania, możliwości rozwoju i pozostawienia po sobie świata lepszego, niż go zastaliśmy.

Dominika Ostrowska

Ukończyłam Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2017 roku.

Przez pierwsze cztery lata kariery zawodowej pracowałam w lecznicach całodobowych w Polsce. Podczas szkolenia poznałam francuskiego chirurga, który zaoferował mi pracę - wyjeżdżałam na 4 miesiące, a nagle minęło 2,5 roku!
Aktualnie robię asystenturę w stanach nagłych i na intensywnej terapii w Weterynaryjnym Centrum Hospitalizacyjnym Frègis w Paryżu, jednej z trzech największych klinik w Europie.



Roksana Parczyk

Jestem lekarką weterynarii pracującą i żyjącą w Niemczech od prawie 5 lat - zaraz po zdaniu ostatniego egzaminu wyjechałam do Bawarii.
W tym czasie mieszkałam w 4 różnych landach, pracowałam tak w klinikach całodobowych z najlepszymi specjalistami, jak i w małych praktykach, na zachodzie i wschodzie, północy i południu, aby sprawdzić, co mają do zaoferowania nasi sąsiedzi za Odrą. Wychowałam się 28 km od granicy z Niemcami i mówię po niemiecku od podstawówki, wybór kierunku na moją zagraniczną przygodę był więc naturalny i trafiony w 10!



Anna Skwarek

Od dwóch lat jestem lekarką weterynarii w jednej ze sztokholmskich klinik. W swojej codziennej praktyce zajmuję się głównie medycyną zwierząt egzotycznych, ale moimi pacjentami są również psy, koty i zwierzęta dzikie.

Jestem członkiem AEMV i EAZWV, pełnię obowiązki Chefsveterinär w klinice, a także prowadzę instagramowy profil @vet_insta i stronę internetową https://tropicalvet.pl, gdzie dzielę się swoimi codziennymi i niecodziennymi przygodami.


Katarzyna Urban

Od 16 lat współpracuję z branżą weterynaryjną w wielu obszarach - od rekrutacji, przez rozwój zespołów czy wsparcie właścicieli i managerów, po wprowadzania zmian organizacyjnych na każdym szczeblu przychodni, klinik całodobowych i całych szpitali, dla których współtworzyłam innowacyjne audyty zarządzania. Swoją pasję do pracy z ludźmi i pomagania im w rozwoju siebie, również tym zawodowym, przełożyłam także na liczne artykuły dotyczące zarządzania w branży weterynaryjnej oraz procesach zarządzania kapitałem ludzkim - najcenniejszym skarbem każdej kliniki.

Zuza Walczak

Jestem absolwentką SGGW w Warszawie. Jeszcze jako studentka praktykowałam w klinice emergency w Toronto oraz w rezerwacie dla dzikich zwierząt w RPA. Po zdobyciu doświadczenia jako lekarka pierwszego kontaktu w Polsce, wyjechałam do Holandii, gdzie obecnie pracuję w klinice stanów nagłych, jednocześnie realizując studia podyplomowe Advanced Clinical Practice na University of Edinburgh. W NEWGRADVETS zajmuję się projektami graficznymi i tłumaczeniami, co umożliwia mi ciągły rozwój i poszerzanie swojej wiedzy w zakresie stanów nagłych.


Patrycja Zimmermann

Jeszcze przed otrzymaniem dyplomu na uczelni w Polsce zdecydowałam się na przygodę życia i wyjechałam do Australii, gdzie zdałam egzaminy Australasian Veterinary Examination na University of Queensland otrzymując prawo wykonywania zawodu na Antypodach. Karierę zawodową rozpoczęłam pracując w przychodniach pierwszego kontaktu w Melbourne, gdzie zdobyłam doświadczenie zarówno w internie, jak i chirurgii. Od kilku lat pracuję w renomowanej klinice stanów nagłych Animal Emergency Service w Brisbane. Chirurgia i stany nagłe są moimi ulubionymi dziedzinami. Aktualnie jestem w trakcie studiów podyplomowych z Emergency Medicine and Critical Care na Uniwersytecie w Melbourne.

Maria Zaczek

Jestem lekarką weterynarii psów i kotów, praktykującą od uzyskania dyplomu na UP Wrocław w 2018 roku, obecnie w Wielkiej Brytanii. Choć moi pacjenci należą do dwóch najpopularniejszych gatunków pupili domowych, to z pewnością nie mogę narzekać na nudę w codziennej pracy, gdzie zajmuje się chirurgią, diagnostyką obrazową i interną, a mój poziom adrenaliny sporadycznie podnoszą stany nagłe.




ZAPISZ SIĘ NA KURS


Chcesz otrzymać fakturę? Masz problemy z płatnością?
Wyślij nam e-mail na [email protected]


Możemy również wysłać Ci generowany na indywidualną prośbę link do płatności poprzez platformę przelewy24.

Wystawiamy faktury, ale nie są to faktury VAT.




Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?


Przeczytaj Najczęściej Zadawane Pytania powyżej oraz zajrzyj do zakładki FAQ - jeśli nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie, napisz do nas e-mail na [email protected]

Staramy się odpisywać w ciągu 24h, jeśli nie otrzymujesz odpowiedzi to prosimy upewnij się, że wpisałeś poprawnie nasz adres e-mail.