INFORMACJE OGÓLNE

Do kogo skierowane są kursy?

 • Kursy stworzone są dla studentów medycyny weterynaryjnej oraz lekarzy weterynarii.

Czy na kurs mogę zapisać się w dowolnym momencie przez cały rok?

 • Nie, liczba miejsc na kursie jest ograniczona ze względu na indywidualny kontakt z uczestnikami (np.sprawdzanie prac domowych). Na kursy można zapisać się tylko gdy zapisy są otwarte (do wyczerpania miejsc lub do momentu rozpoczęcia kursu). Gdy wyczerpiemy miejsca na kursie, możliwość zakupu zostanie wyłączona.

Czy cena na stronie podana jest za jeden moduł czy za cały kurs?

 • Kwota podana na stronie to cena całego kursu - 9 modułów (nagrań, materiałów dodatkowych, quizów, indywidualnie sprawdzanych zadań domowych). Wierzymy, że edukacja powinna być dostępna dla wszystkich - dlatego cena naszych kilkutygodniowych kursów jest najniższa jak tylko możliwe. Oferujemy również pełną gwarancję zwrotu o której przeczytasz poniżej.

Czy mogę mieć dostęp do kursu z telefonu?

 • Tak, nasze kursy dostępne w aplikacji Teachable na telefony komórkowe z systemem iOS. Więcej o tym jak skorzystać z aplikacji: kliknij tutaj.INFORMACJE O KURSIE

Czy spotkania na kursie odbywają się na żywo?

 • Kursy online prowadzimy od trzech lat i z doświadczenia wiemy, że większości uczestników ciężko jest znaleźć czas na spotkania i wolą oglądnąć nagrania w wolnym czasie - zwłaszcza że ze względu na dzieląca nas różnicę czasu, ciężko jest znaleźć godziny odpowiadające obu stronom (albo my wstajemy o 5 rano, albo wy słuchacie do północy). Znalazłyśmy na to rozwiązanie: każdy moduł ma około 2h przygotowanych nagrań, które będą dostępne przez 7 dni i możesz ogladnąć je w dogodnym dla siebie czasie.

Czy będę mieć kontakt z prowadzącymi?

 • Tak, wciąż indywidualnie sprawdzamy prace domowe (zadajemy dodatkowe pytania, poprawiamy lub tłumaczymy jeśli potrzeba) oraz dajemy możliwość zadawania pytań do każdego modułu, na które odpowiemy w formie wideo.

Czy po zakupie kursu od razu otrzymam dostęp do wszystkich modułów?

 • Nie, kurs trwa przez 9 tygodni - co tydzień udostępnimy Ci dostęp do kolejnych modułów. Wiedza dawkowana jest stopniowo byś miał czas przerobić materiał z danego modułu na spokojnie.

Na jak długo otrzymam dostęp do kursu?

 • Otrzymasz dostęp do wszystkich materiałów PDF i quizów przez 6 miesięcy! Będziesz mógł wracać do nich tyle razy, ile masz na to ochotę. Dostęp do nagrań wideo będzie możliwy przez 7 dni od pojawienia się modułu (1 moduł = 1 tydzień).

Czy mogę dostać dostęp do nagrań na dłużej niż 7 dni?

 • Dostęp do nagrań jest tylko i wyłącznie przez 7 dni, po tym czasie nagrania są usuwane. Rekomendujemy zaplanowanie sobie minimum 3-4h tygodniowo na sprawy związane z kursem.

Czy będę mógł pobrać wszystkie materiały?

 • Wszystkie materiały oprócz filmów video możesz zapisać na swoim komputerze. Nie umożliwiamy pobierania filmów ze względu na ochronę przed piractwem.

Czy warto wydrukować Zeszyt Ćwiczeń?

 • Tak! Bardzo polecamy wydrukowanie wszystkich materiałów. Nie musisz jednak tego robić - możesz korzystać z pliku PDF i dowolnego notatnika w wersji papierowej lub elektronicznej.

Czy muszę odrabiać zadania domowe?

 • Nie, zadania domowe są dla chętnych, ale stworzone zostały tak by nie pokrywały się z materiałem z zajęć. Jest to forma nauki.

Czy zadania domowe są indywidualnie sprawdzane?

 • Tak! Twoje odpowiedzi zostaną sprawdzone przez jedną z prowadzących - warunkiem sprawdzenia jest przesłanie odpowiedzi w ciągu 7 dni od daty udostępnienia przez nas modułu.

Czy egzamin końcowy jest obowiązkowy?

 • Nie, aczkolwiek by uzyskać certyfikat ukończenia kursu musisz zdać egzamin na minimum 70%.

Czy na kursie mogę zadawać pytania do modułów?

 • Tak, na Twoje pytania będziemy czekać przez 24h od udostępnienia nagrania (na panelu będzie do tego stworzony formularz). Pamiętaj, głupie pytania nie istnieją (zdarzają się natomiast głupie odpowiedzi) - dlatego nie wahaj się pytać nawet jeśli pytanie wydaje Ci się banalne.

Co jeśli kurs nie spełnia moich oczekiwań?

 • Dajemy Gwarancję Zwrotu - czyli jeśli w ciągu 5 dni od udostępnienia przez nas pierwszego modułu stwierdzisz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, po prostu daj nam o tym znać. Zwrócimy Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty i wyłączymy dostęp. Nie musisz podawać powodu zwrotu.PŁATNOŚCI

Do kogo skierowane są kursy?

 • Kursy stworzone są dla studentów medycyny weterynaryjnej oraz lekarzy weterynarii.

Czy są dostępne inne formy płatności?

 • Nasza firma i konto bankowe zarejestrowane są w Australii - dajemy możliwość płatności online przez portal Stripe, dzięki czemu nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów związanych z transakcją. Koszta przewalutowania bierzemy na siebie.

Czy mogę zapłacić w ratach?

 • Tak, dajemy możliwość zapłaty w dwóch ratach przed rozpoczęciem kursu. Napisz do nas na [email protected] by uzyskać więcej informacji.


Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie?


Napisz do nas e-mail na [email protected] - zwykle odpisujemy w ciągu 24h. Jeśli nie otrzymujesz odpowiedzi, sprawdź wpisałeś poprawnie adres lub napisz do nas ponownie (niektóre wiadomości lądują w SPAMie).