INFORMACJE OGÓLNE

Do kogo skierowane są kursy?

Kursy stworzone są dla studentów medycyny weterynaryjnej oraz lekarzy weterynarii.


Czy na kurs mogę zapisać się w dowolnym momencie przez cały rok?

Nie, liczba miejsc na kursie jest ograniczona ze względu na indywidualny kontakt z uczestnikami (np. sprawdzanie prac domowych). Na kursy można zapisać się tylko wtedy, gdy zapisy są otwarte (do wyczerpania miejsc lub do momentu rozpoczęcia kursu). Gdy wszystkie miejsca na dany kurs zostaną wyczerpane, możliwość zakupu zostanie wyłączona. Zachęcamy do zapoznania się z Kalendarzem Kursów, by nie przegapić terminu zapisów na interesujący cię kurs.


Czy cena na stronie podana jest za jeden moduł czy za cały kurs?

Kwota podana na stronie to cena całego kursu, włącznie z nagraniami, materiałami dodatkowymi, quizami, indywidualnie sprawdzanymi zadaniami domowymi. Wierzymy, że edukacja powinna być dostępna dla wszystkich - dlatego cena naszych kilkutygodniowych kursów jest możliwie najniższa. Oferujemy również pełną gwarancję zwrotu, o której przeczytasz poniżej.


Czy mogę mieć dostęp do kursu z telefonu?

Tak, nasze kursy są dostępne w aplikacji Teachable na telefony komórkowe z systemem iOS. Więcej o tym jak skorzystać z aplikacji: kliknij tutaj. Korzystać ze strony kursu możesz również używając przeglądarki w telefonie.

INFORMACJE O KURSIE


Czy spotkania na kursie odbywają się na żywo?

Nie. Kursy online prowadzimy od trzech lat i z doświadczenia wiemy, że w grupie ciężko znaleźć wspólny termin spotkań na żywo, a większość uczestników woli uczyć się w dogodnym dla siebie momencie. W odpowiedzi na te oczekiwania, nasze kursy udostępniamy w formie nagrań wideo długości od kilku do 45 minut, zgrupowanych w tematyczne moduły o łącznej długości ok. Kilku godzin / moduł. Taki format rozwiązuje ponadto problem dużej różnicy czasu między uczestnikami a prowadzącymi mieszkającymi w innych strefach czasowych i eliminuje konieczność wstawania o 5 rano lub uczestniczenia w spotkaniu do północy.


Czy będę mieć kontakt z prowadzącymi?

Tak, wciąż indywidualnie sprawdzamy prace domowe (zadajemy dodatkowe pytania, poprawiamy lub tłumaczymy jeśli potrzeba) oraz dajemy możliwość zadawania pytań do każdego modułu, na które odpowiadamy w formie wideo.


Czy na kursie mogę zadawać pytania do prowadzących?

Tak, na Twoje pytania będziemy czekać przez 7 dni od udostępnienia każdego modułu (w module będzie do tego stworzona specjalna ankieta). Dla komfortu naszych uczestników, pytania są zadawane anonimowo i na wszystkie odpowiadamy bez wyjątku, o ile zostały zadane z zachowaniem powyższego terminu i tematyki modułu. 


Czy po zakupie kursu od razu otrzymam dostęp do wszystkich modułów?

Nie. Kurs trwa przez kilka tygodni, data startu kursu podana jest na stronie i pracujemy zgodnie z zasadą: jeden tydzień = jeden moduł. Wiedza dawkowana jest stopniowo byś miał czas przerobić materiał z danego modułu na spokojnie. Nagrania wideo z już udostępnionego modułu są możliwe do odtworzenia aż do egzaminu końcowego, natomiast materiały dodatkowe jeszcze dłużej, o czym przeczytasz poniżej. 


Na jak długo otrzymam dostęp do kursu?

Otrzymasz dostęp do wszystkich materiałów PDF i quizów przez 6 miesięcy! Będziesz mógł wracać do nich tyle razy, ile masz na to ochotę. Dostęp do nagrań wideo będzie możliwy od momentu ich udostępnienia do dnia egzaminu (pierwszego terminu).


Na jak długo otrzymam dostęp do nagrań?

Dostęp do nagrań wideo będzie możliwy od momentu udostępnienia modułu (co tydzień otwieramy nowy moduł) aż do dnia egzaminu (pierwszego terminu). Po tym czasie nie będzie możliwości odtworzenia nagrań.


Nagrania są zbyt ciche i nie słyszę prowadzących. Czy mogę coś z tym zrobić?

Poziom głośności niektórych nagrań jest automatycznie ustawiony na 30%. Aby zwiększyć/zmniejszyć poziom głośności, kliknij w ikonę głośnika (Volume) w dolnym lewym rogu okna nagrania. 


Nasze wideo nagrywamy przy użyciu profesjonalnego mikrofonu, więc problem z dźwiękiem najczęściej wynika z ustawień sprzętu uczestników kursu. 

Jeśli powyższe metody nie rozwiązują problemu, sugerujemy usunąć wszystkie pliki cookie (ciasteczka) w przeglądarce internetowej, z której korzystasz i sprawdzić ogólne ustawienia dźwięku na Twoim urządzeniu. Jeśli problem w dalszym ciągu istnieje, spróbuj obejrzeć nagranie na innym urządzeniu np. innym komputerze albo telefonie. 


Po obejrzeniu nagrania mój postęp nie został zarejestrowany (ciągle wygląda tak, jakbym wcale nie obejrzał nagrania/nie przerobił danego tematu). Co mogę z tym zrobić?

Poniżej nagrania znajdziesz przycisk “zakończ i kontynuuj”, w ten sposób potwierdzasz, że nagranie zostało obejrzane i system zaznaczy to na Twoim pasku postępu.


Czy mogę korzystać z Waszego kursu na różnych urządzeniach jednocześnie?

Wykupiony kurs jest przeznaczony tylko dla jednej osoby. Nasz system rejestruje logowanie z więcej niż jednego urządzenia jednocześnie i jeśli będziemy mieć uzasadnione podejrzenie nieuprawnionego korzystania z kursu, możesz stracić do niego dostęp. Korzystanie przez jedną osobę z laptopa/komputera i telefonu nie powinno stanowić jednak problemu.


Czy będę mógł pobrać wszystkie materiały?

Wszystkie materiały oprócz nagrań wideo możesz zapisać na swoim komputerze. Nie umożliwiamy pobierania nagrań ze względu na ochronę przed piractwem.


Czy warto wydrukować Zeszyt Ćwiczeń?

Tak! Bardzo polecamy wydrukowanie wszystkich materiałów. Nie musisz jednak tego robić - możesz korzystać z pliku PDF i dowolnego notatnika w wersji papierowej lub elektronicznej.


Czy muszę odrabiać zadania domowe?

Nie, zadania domowe są dla chętnych, ale stworzone zostały w ten sposób, by nie pokrywały się w pełni z materiałem z nagrań. Odrabiając zadania domowe uczysz się zatem nowych treści.


Nie wiem, czy moje zadanie domowe zostało wysłane lub doręczone. Czy mogę to jakoś sprawdzić?

Po wysłaniu formularza zadania domowego dostaniesz na swój e-mail kopię formularza ze swoimi odpowiedziami. Jeśli nie otrzymałeś takiego e-maila, wynika to prawdopodobnie z błędu przy wpisywaniu adresu e-mailu w formularzu. Prosimy zatem o dokładne sprawdzenie poprawności podanego adresu e-mail.


Czy zadania domowe są indywidualnie sprawdzane?

Tak! Twoje odpowiedzi zostaną sprawdzone przez jedną z prowadzących - warunkiem sprawdzenia jest przesłanie odpowiedzi w ciągu 7 dni od daty udostępnienia przez nas modułu. Po tym czasie formularz zostanie zamknięty uniemożliwiając nadsyłanie odpowiedzi. Na sprawdzenie prac mamy 7 dni od moment wyłączenia możliwości nadsyłania odpowiedzi.


Czy egzamin końcowy jest obowiązkowy?

Nie, aczkolwiek aby uzyskać certyfikat ukończenia kursu musisz zdać egzamin na minimum 70%.


Co jeśli kurs nie spełnia moich oczekiwań?

Dajemy Gwarancję Zwrotu - jeśli w ciągu 7 dni od udostępnienia przez nas pierwszego modułu stwierdzisz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, po prostu daj nam o tym znać pisząc na adres [email protected]. Zwrócimy Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty i wyłączymy dostęp. Nie musisz podawać powodu zwrotu.PŁATNOŚCI

Jakie formy płatności za kurs są dostępne na stronie?

Dostępne formy płatności to: karta kredytowa, karta płatnicza, PayPal, Apple Pay i Google Pay. Jeśli masz problemy ze zrealizowaniem płatności (np. transakcja odrzucona), prosimy byś skontaktował się ze swoim bankiem. Jeśli po kontakcie z bankiem problem nadal się pojawia, napisz do nas na [email protected]


Czy mogę zapłacić w ratach?

Tak, jest to możliwe. Aby zapłacić w ratach, wybierz tę opcję przy dokonywaniu zakupu kursu. Opcja płatności w ratach jest dostępna przy zapisywaniu się na kurs z minimum 3-tygodniowym wyprzedzeniem, (21 dni przed datą startu kursu). Przy zapisywaniu się na kurs na 20 (lub mniej) dni przed jego startem, niestety nie ma możliwości zapłaty w ratach.


Czy mogę otrzymać fakturę VAT?

Niestety nie. Nasza firma jest zarejestrowana w Australii. Zgodnie z art. 28c ustawy VAT miejscem świadczenia usług na rzecz podmiotów niebędących podatnikami jest miejsce, w którym usługodawca posiada siedzibę działalności gospodarczej. W naszym przypadku krajem opodatkowania jest Australia. Podatnik z Australii nie ma obowiązku rejestrowania się na potrzeby polskiego VAT oraz rozliczania podatku VAT w Polsce.

Wciąż możemy wystawić zwykłą fakturę! By ją uzyskać, napisz do nas e-mail (przed lub po zakupie) z danymi do faktury a my wygenerujemy dokument PDF.


Chcę zrezygnować z kursu. Jak wygląda zwrot wpłaconej kwoty? Ile będę czekać na zwrot płatności?

Zgodnie z naszą Gwarancją Satysfakcji, jeśli nasz kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, w ciągu 7 dni od rozpoczęcia kursu możesz z niego zrezygnować bez podania przyczyny. W celu zrezygnowania z kursu, wyślij email na adres [email protected]. Zwrócimy Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty. Zwrotu środków dokonamy w ciągu 72h od zgłoszenia rezygnacji z kursu na poczet tej samej formy płatności, która była użyta do zakupu kursu. Wpływ na Twoje konto nastąpi w ciągu 30 dni od dokonania zwrotu. Jeśli po tym czasie środki nie wpłynęły na Twoje konto, prosimy byś skontaktował się bezpośrednio ze swoim bankiem, aby sprawdzić, czy nie zablokował płatności. 


Jak wygląda zwrot za kurs? Ile będę na zwrot czekać?

Zwrot zostaje wykonany w ciągu 72 h od zgłoszenia wycofania się z kursu. Pełna kwota wpłynie na Twoje konto bankowe/ kartę kredytową (forma płatności, jaka była użyta do zakupu kursu) w ciągu 30 dni. Jeśli po tym czasie nie otrzymasz zwrotu to skontaktuj się bezpośrednio z swoim bankiem, by sprawdzić, czy nie zablokował płatności. 


Moja płatność została odrzucona, co mogę w tej sytuacji zrobić?

Spróbuj ponownie przy użyciu innej karty lub metody płatności. Jeśli Twoja płatność wciąż zostaje odrzucona, prosimy o skontaktowanie się ze swoim bankiem w celu odblokowania Twojej płatności. Jeśli dalej masz problemy, skontaktuj się z nami na [email protected].Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie?


Napisz do nas e-mail na [email protected] - zwykle odpisujemy w ciągu 24h. Jeśli nie otrzymujesz odpowiedzi, sprawdź czy wpisałeś poprawnie adres lub napisz do nas ponownie (niektóre wiadomości lądują w SPAMie).