W 2015 roku dwie absolwentki weterynarii wyjechały na drugi koniec świata w pogoni za marzeniami. Nie znały się, ale łączyło je jedno: pasja do medycyny weterynaryjnej. Dzięki ciężkiej pracy zaczęły operować w renomowanych klinikach stanów nagłych w Australii, dokumentując swoją pasję na Instagramie @foreignvets. Praca za granicą, wysokie standardy leczenia, ciągłe porównywanie się z australijskimi absolwentami i konieczność dokształcania się na własną rękę, uświadomiły im istnienie luki w nauczaniu praktycznej weterynarii w naszym kraju. Tak zrodził się pomysł na NEWGRADVETS.


Czym się wyróżniamy? 


  • Nasi prowadzący to doświadczeni lekarze posiadający najbardziej aktualną i praktyczną wiedzę wprost ze światowych gabinetów i sal operacyjnych 
  • Podstawą naszych kursów są najczęstsze przypadki kliniczne, uzupełnione praktycznymi wskazówkami jak postępować w kontakcie z klientem 
  • Nasze kursy są elastyczne - zamiast siedzieć na sali w maksymalnym skupieniu przez cały dzień, sam układasz sobie grafik nauki dopasowany do twoich potrzeb 
  • Motywujemy do nauki i wspieramy na każdym etapie kursu, sprawdzamy zadania domowe i egzaminy końcowe, odpowiadamy na każde pytanie (również zadane anonimowo) 
  • Nasze kursy są przystępne cenowo ponieważ wierzymy, że edukacja powinna być dostępna dla wszystkich


POZNAJ NASZYCH PROWADZĄCYCH

Pasja, wiedza i dobre poczucie humoru to ich atuty. Razem tworzą przyjazne środowisko, w którym dzielą się wiedzą i doświadczeniem.

lek. wet. spec.
Przemysław Adach

Specjalista radiolog
Lekarz weterynarii w przychodni weterynaryjnej VetHouse w Lublinie

Doświadczony chirurg, specjalizujący się w radiologii i ultrasonografii, do którego często odsyłane są skomplikowane przypadki z innych placówek. Swoją pasję do radiologii zaczął rozwijać jeszcze na studiach, kupując sobie własny aparat do USG i ćwicząc wykonywanie i diagnostykę wszystkiemu co żyje. Pełen werwy i samodyscypliny, ukończył specjalizację, zrealizował ponad 20 szkoleń w tym zakresie. Oprócz radiologii, Przemek posiada rozległą wiedzę i praktykę w chirurgii, prowadząc zaawansowane zabiegi w zakresie chirurgii tkanek miękkich, onkologii, a także klatki piersiowej, a w tym płuc, serca, dużych naczyń, oraz narządów szyi. Jego umiejętności chirurgiczne w połączeniu z ekspertyzą radiologiczną znajdują zastosowanie w codziennej praktyce w Specjalistycznym Centrum Weterynaryjnym VetHouse w Lublinie. Przemek dzieli się również swoją wiedzą poprzez kurs NEWGRADVETS, oferując lekarzom unikalną mieszankę teorii i praktyki.

lek. wet. spec.
Marta Boruczkowska

Specjalistka Chorób Wewnętrznych Psów i Kotów, Specjalistka Chorób Zwierząt Nieudomowionych

Lekarka weterynarii, której CV pęka w szwach - od polskich specjalizacji, przez dyplom European School for Advanced Veterinary Studies (ESAVS) na kierunku Cardiology, po studia podyplomowe z Zarządzania Praktyką Weterynaryjną. Właścicielka gdańskiego Specjalistycznego Centrum Weterynaryjnego “Łapa Na Pulsie”. W swojej praktyce kładzie nacisk na kardiologię i pulmonologię, główne zainteresowanie to obrazowanie. Gdyby próbować wymienić wszystkie szkolenia, kursy czy konferencje, w których brała udział, trzeba by stworzyć osobną stronę - to prawdziwa pasjonatka samorozwoju, zarówno w obszarze klinicznym, jak i umiejętności miękkich. Dodatkowo zajmuje się prowadzeniem szkoleń z zakresu kardiologii i echokardiografii. Wierzy, że połączenie wiedzy weterynaryjnej z najnowszymi technologiami AI, przyniesie ogromne korzyści nam wszystkim - a przede wszystkim pacjentom.

Maja Drożdżyńska DVM, MVetMed, Dip.ECVAA

Europejska Specjalistka z Anestezjologii i Analgezji Zwierząt (Dip. ECVAA)

Maja uzyskała dyplom lekarza weterynarii w 2010 roku na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, pracowała też przez dwa lata w Klinice Chirurgii tego Uniwersytetu. Następnie rozwijała swoje umiejętności za granicą, odbywając roczny staż na Uniwersytecie w Liverpoolu oraz trzyletnią specjalizację z Anestezjologii i Analgezji Weterynaryjnej na Royal Veterinary College. W 2017 roku stała się pierwszym w Polsce Europejskim Specjalistą z tej dziedziny (Dip. ECVAA). Po zdobyciu tytułu, pracowała w Dick White Referrals w Anglii, gdzie szkoliła przyszłych specjalistów. Od 2021 roku mieszka w Sydney, gdzie pracuje w największej klinice specjalistycznej w Australii, Small Animal Specialist Hospital. Maja wykłada międzynarodowo i ma w swoim dorobku wiele publikacji, a w tym pierwszy, oryginalny opis takich znieczuleń miejscowych jak: ultrasound-guided serratus ventralis plane block (UG-SPB) oraz ultrasound-guided subcostal transversus abdominis plane block (UG-TAP).

lek. wet. spec.
Anna Kot-Andrzejewska

Specjalistka chorób psów i kotów, Specjalistka VetCEE
Lekarka weterynarii w Przychodni Weterynaryjnej VetHouse

Jej zainteresowania skupiają się na hematologii i onkologii - kocha pracę z mikroskopem. Zawodowo związana jest z VetHouse w Lublinie, gdzie dzieli się swoją wiedzą internistyczną oraz konsultuje pacjentów w dziedzinie hematologii i onkologii. Stale się kształci, jest absolwentką wielu zagranicznych kursów i warsztatów, dzięki czemu zapewnia swoim kursantom najbardziej aktualną dawkę wiedzy. Dzięki cierpliwości, bogatej wiedzy i umiejętnościom, doktor Anna potrafi skutecznie dzielić się swoją wiedzą z innymi.

lek. wet.
Hubert Kołodziejczak

Lekarz weterynarii w całodobowej klinice Lancet

Doświadczony lekarz weterynarii skupiający swoją praktykę na neurologii małych zwierząt. Uczestniczył w niezliczonej liczbie szkoleń, kursów i konferencji na całym świecie, aby być na bieżąco z najnowszymi technikami i odkryciami w neurologii weterynaryjnej. Swoją pasję i zaangażowanie przekłada nie tylko na opiekę nad pacjentami, ale też na organizowanie warsztatów podczas których ułatwia zrozumienie tej wymagającej tematyki.

lek. wet. spec.
Rafał Kraszewski

Specjalista chirurg
Lekarz weterynarii i współwłaściciel Przychodni COMFORTVET oferującej usługi wyłącznie z zakresu chirurgii


Absolwent kursu ESAVS Laparoscopy, w trakcie robienia Master Degree z chirurgii miękkiej ESAVS. Odbył staż pod okiem prof. Chrisa Ortona (twórcy kardiochirurgii weterynaryjnej) i prof. Erica Monneta (autora najlepszego podręcznika do chirurgii weterynaryjnej „Small Animal Soft Tissue Surgery”) na Colorado State University w klinice Veterinary Teaching Hospital, gdzie aktywnie asystował w wielu nowatorskich zabiegach. Współwłaściciel Przychodni oferującej usługi wyłącznie z zakresu chirurgii. Od lat prowadzi szkolenia dla lekarzy, wspierając ich rozwój zawodowy i skuteczność w wykonywaniu skomplikowanych procedur chirurgicznych.


dr n. wet. Anna Łojszczyk

Specjalistka radiologii weterynaryjnej i wykładowczyni na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie oraz PIW-PIB Puławy

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UP w Lublinie oraz adiunkt w Pracowni Radiologii i Ultrasonografii Katedry i Kliniki Chirurgii Zwierząt, w której pracuje od 2006 roku. W 2013 roku obroniła pracę doktorską z zakresu radiologii weterynaryjnej. Specjalista radiologii weterynaryjnej, członkini zarządu Sekcji Weterynaryjnej Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego oraz wieloletnia członkini EAVDI. Autorka i współautorka licznych publikacji naukowych z zakresu diagnostyki obrazowej, uczestniczka licznych staży i szkoleń, które również sama prowadzi. Swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu diagnostyki obrazowej (w szczególności - ultrasonografii i TK) wspiera wiele prywatnych klinik i niezależnych lekarzy.

Genialna specjalistka i cudowna mama trzech wspaniałych synów, uwielbiająca podróże i literaturę piękną.

lek. wet. spec.
Przemysław Łuczak

Specjalista chorób zwierząt nieudomowionych i chorób zwierząt futerkowych. Lekarz weterynarii w Trójmiejskiej Klinice Weterynaryjnej

Jego ponad dziesięcioletnie doświadczenie i zaangażowanie w opiekę nad zwierzętami egzotycznymi sprawiają, że jest prawdziwym ekspertem w leczeniu gadów, gryzoni, zajęczaków i bezkręgowców. Konsultuje pacjentów w Trójmiejskiej Klinice Weterynaryjnej w Gdańsku, prowadzi też swoją firmę EgzooEdu oraz Fundację Help4Herps, która pomaga gadom.Jego pasja i oddanie sprawiają, że nieustannie dąży do podniesienia standardu leczenia zwierząt egzotycznych w Polsce. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach oraz chętnie dzieli się wiedzą.

lek. wet. Zuzanna Niewiadomska, Dip. ECAR

Europejska Specjalistka z Rozrodu Zwierząt (Dip. ECAR)

Już na studiach Zuzanna interesowała się rozrodem małych zwierząt, uczestniczyła w stażach i wymianach zagranicznych, a po uzyskaniu dyplomu na UP we Wrocławiu przeniosła się do Francji, gdzie w 2015 roku zaczęła pracę w École Nationale Vétérinaire d’Alfort (ENVA). Spędziła tam 6 lat, przez pierwsze dwa zajmując stanowisko klinicysty w Centrum Badań nad Rozrodem Mięsożerców (CERCA). W 2017 roku rozpoczęła rezydenturę w European College of Animal Reproduction (ECAR), a przez ostatnie dwa lata pracy w ENVA była asystentką ds. badań klinicznych w Zakładzie Hodowli i Medycyny Sportowej (UMES) i  zajmowała się badaniami nad niepłodnością u kotów. W 2021 roku została pierwszym polskim europejskim specjalistą z rozrodu z podspecjalizacją z małych zwierząt (Dip. ECAR) oraz współwłaścicielką spółki ANIREPRO, oferującej usługi wyłącznie z zakresu rozrodu małych zwierząt w szpitalach CHV - Advetia, Pommery, Nordvet i Atlantia, oraz klinikach Evolia, Seinevet i Anicura Paris XI we Francji. Zuzanna to wszechstronnie uzdolniona specjalistka - bierze udział w międzynarodowych konferencjach, jest autorką licznych (anglojęzycznych i francuskich) artykułów naukowych, mówi biegle po polsku, francusku, angielsku, hiszpańsku i portugalsku oraz prowadzi szkolenia i konferencje dla lekarzy weterynarii, techników i hodowców. Teraz swoją szeroką wiedzą podzieli się z Wami w ramach jej pierwszego kursu z NEWGRADVETS. 

Aleksandra Rawicka Dip. ECVO

Europejska Specjalistka Okulistyki Weterynaryjnej (Dip.ECVO), lekarz weterynarii

Swoją edukacyjną podróż rozpoczęła na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, a następnie rozwijała swoje umiejętności za granicą, przechodząc staże w Wielkiej Brytanii i Włoszech. Szczególnym punktem jej kariery było ukończenie trzyletniej rezydentury w europejskim College’u Okulistów Weterynaryjnych (ECVO) pod opieką Nunzio D’Anna w Policlinico Veterinario Roma Sud – jednej z czołowych klinik specjalistycznych we Włoszech. Tam miała okazję nie tylko pogłębiać swoją wiedzę okulistyczną, ale również uczestniczyć w innowacyjnych zabiegach chirurgicznych i projektach naukowych, które zaowocowały publikacjami w międzynarodowych czasopismach. Po rezydenturze, Aleksandra kontynuowała pracę w renomowanej klinice okulistycznej SeeVet w Rzymie. Jest aktywną uczestniczką konferencji i kursów w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Jest pierwszą w Polsce Europejską Specjalistką Okulistyki Weterynaryjnej.

lek. wet.
Paulina Supera

Lekarka weterynarii zajmująca się rozrodem koni w Newcastle Equine Centre, Australia

Rozchwytywana lekarka specjalizująca się w rozrodzie i neonatologii koni wyścigowych. Po ukończeniu studiów w 2015 roku, rozpoczęła pracę w największym centrum rozrodu koni w Szwecji: Paul Schockemohle Flyinge & Partners. Kolejne doświadczenia zdobywała na całym świecie, pracując w stadninach w USA, UK, Irlandii, Francji i Niemczech. Ostatecznie podjęła wyzwanie przeprowadzki do Australii, gdzie swoją opieką objęła stado liczące 150 koni. Po ukończeniu intensywnego 12-miesięcznego stażu rotacyjnego z chirurgii, anestezjologii, rozrodu oraz interny koni na University of Adelaide, podjęła pracę na University of Sydney, ucząc australijskich studentów. W ostatnich latach była lekarzem prowadzącym w Vinery Stud - jednej z największych stadnin koni rasy pełnej krwi angielskiej w Australii, a obecnie pracuje jako lekarz rozrodowy/ambulatoryjny w Newcastle Equine Centre w Australii.

lek. wet.
Magdalena West

Lekarka weterynarii z nostryfikacją w Australii, Emergency and Critical Care w Centre for Animal Referral and Emergency w Melbourne, Australia

Wkrótce po studiach spełniła swoje marzenie o przeprowadzce na Antypody, zdała egzamin Australasian Veterinary Examination i rozpoczęła pracę w klinice specjalistycznej w Auckland w Nowej Zelandii, następnie zdobyła kilkuletnie doświadczenie w klinice dziennej w Bendigo, gdzie zakochała się w stanach nagłych oraz chirurgii tkanek miękkich. Obecnie pracuje w znanej klinice specjalistycznej w Melbourne, gdzie zajmuje się stanami nagłymi. W wolnym czasie lubi podróżować po świecie wykorzystując tanie loty, pić herbatę oraz spędzać czas z mężem i psiakiem „Laylą”.lek. wet.
Patrycja Zimmermann

Lekarka weterynarii z nostryfikacją w Australii, Emergency and Critical Care w Animal Emergency Service w Brisbane, Australia

Jeszcze przed otrzymaniem dyplomu na uczelni w Polsce zdecydowała się na przygodę życia i wyjechała do Australii, gdzie zdała egzaminy Australasian Veterinary Examination na University of Queensland otrzymując prawo wykonywania zawodu w Australii i Nowej Zelandii. Karierę zawodową rozpoczęła pracując w przychodniach pierwszego kontaktu w Melbourne, gdzie zdobyła doświadczenie zarówno w internie, jak i chirurgii. Od kilku lat pracuje w renomowanej klinice stanów nagłych Animal Emergency Service w Brisbane. Chirurgia i stany nagłe są jej ulubioną dziedziną. Aktualnie jest w trakcie studiów podyplomowych ze Small Animal Emergency Medicine and Critical Care na Uniwersytecie w Melbourne.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Każdego dnia dbamy o prawidłowe funkcjonowanie NEWGRADVETS i ciągły rozwój naszej platformy aby zapewnić Ci najbardziej satysfakcjonujące doświadczenia edukacyjne. Odległość nie stanowi dla nas żadnej przeszkody w tworzeniu zgranego zespołu. Choć nasi pracownicy rozsiani są na różnych kontynentach, to nasza współpraca opiera się na wspólnym zaangażowaniu, wzajemnym wsparciu, zaufaniu i determinacji.

Patrycja Zimmermann

Lekarka weterynarii w Australii
Emergency and Critical Care
Założycielka NEWGRADVETS

Pełni rolę CEO i zajmuje się szerokim zakresem obowiązków m.in. projektowaniem i nadzorem stron internetowych, jak również tworzeniem grafik, copywritingiem oraz opracowywaniem kampanii reklamowych. Zajmuje się również zarządzaniem zespołem oraz nawiązywaniem relacji biznesowych. Patrycja wyróżnia się profesjonalnym podejściem i zdolnością do wyłapywania najmniejszych błędów, co pozytywnie stymuluje rozwój firmy (oraz doskonale testuje cierpliwość Magdy!).

Magdalena West

Lekarka weterynarii w Australii
Emergency and Critical Care
Założycielka NEWGRADVETS

Jako CEO jest odpowiedzialna za szereg kluczowych działań. Pełni nadzór nad kwestiami finansowym, zarządza zespołem i monitoruje postępy projektów. Skrupulatnie nadzoruje realizację wszystkich działań, aby mieć pewność, że projekty są dostarczane terminowo i zgodnie z oczekiwaniami. Jest także zaangażowana w nawiązywanie relacji biznesowych. Jej umiejętności i determinacja stanowią kluczowy filar naszej działalności.

Martyna Głazik-Bagłaj

Business Development Operations Managerka

Martyna, absolwentka studiów biznesowych na SGH, to pełna energii specjalistka, której kariera rozwijała się w świecie startupów. Jej doświadczenie w obszarze marketingu, customer experience i business development zdobywała zarówno w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii. W NEWGRADVETS odgrywa kluczową rolę w strategicznej koordynacji działań firmy, skupiając się na rozwoju biznesowym, pozyskiwaniu kontaktów i budowaniu relacji. Jej pasja do wyzwań, elastyczność i bogate doświadczenie pozwalają jej sprawnie radzić sobie w dynamicznym środowisku biznesowym.

Monika Gautier

Prawniczka, Specjalista ds. Obsługi Projektów i Marketingu

Monika to nasza specjalistka od słów i żywy dowód na to, że w pełni funkcjonalna elektrownia atomowa może mieć półtora metra wzrostu. Z wykształcenia prawniczka, z pasji content creator i UX specialist z doświadczeniem zbliżającym się do dekady. W zespole zajmuje się wszystkim, co wymaga przelania myśli na papier, oraz natrętnym poprawianiem przecinków. Uwielbia się uczyć - rozumienie otaczającego świata uważa za pierwszy krok do pomagania. Dumna kocia mama i miłośniczka wszystkiego, co żywe - gdyby nie mąż adoptowała by krowę.

Zuzanna Walczak

Lekarka weterynarii
Online Assistant & Project Management

Absolwentka SGGW w Warszawie. Jeszcze jako studentka praktykowała w klinice emergency w Toronto oraz w rezerwacie dla dzikich zwierząt w RPA. Po zdobyciu doświadczenia jako lekarz pierwszego kontaktu w Polsce, wyjechała do Holandii, gdzie obecnie pracuje w klinice stanów nagłych, jednocześnie realizując studia podyplomowe Advanced Clinical Practice na University of Edinburgh. W NEWGRADVETS zajmuje się projektami graficznymi i tłumaczeniami, co umożliwia jej ciągły rozwój i poszerzanie swojej wiedzy w zakresie stanów nagłych.Mateusz Górak

Specjalista ds. marketingu

Mateusz to doświadczony marketingowiec cyfrowy, który od pięciu lat tworzy i realizuje skuteczne strategie reklamowe w agencji reklamowej. Jego praca to nie tylko zawodowe wyzwanie, ale także spełnienie pasji, którą z dumą realizuje każdego dnia. Po godzinach Mateusz zamienia się w aktywnego wolnego strzelca. Właściciel uroczego husky, z którym wspólnie uprawia psie zaprzęgi, szczególnie specjalizując się w scooterjoringu i biegach z przeszkodami. Mateusz to także miłośnik górskich wędrówek, który zawsze znajduje czas na odkrywanie nowych szlaków. 

Igor Zamojski

Inżynier IT

Pasja do świata komputerów oraz matematyki towarzyszyła mu od najmłodszych lat, którą kontynuuje na Uniwersytecie Jagiellońskim (Informatyka Stosowana). Jako członek naszego zespołu, Igor pełni kluczową rolę w zapewnieniu sprawnego funkcjonowania naszej platformy internetowej. Jego zadaniem jest nieustanne monitorowanie i dbanie o to, aby wszystkie elementy kursów działały bez zakłóceń, zapewniając naszym użytkownikom płynne i efektywne korzystanie z naszych usług. Igor wnosi do naszej ekipy nie tylko solidną wiedzę z zakresu informatyki, ale także zaangażowanie i determinację.

Wiktoria Padok

Graphic designer

Pasjonatka sztuki i projektowania, obecnie studentka Grafiki Reklamowej i Multimediów w Krakowie. Przygodę z designem rozpoczęła w liceum plastycznym, gdzie zgłębiła tajniki projektowania graficznego. Jest dumną posiadaczką dwóch kotów, które są źródłem niekończących inspiracji. Ich finezja i niezależność znajdują odzwierciedlenie w jej projektach, tworząc unikalne i kreatywne rozwiązania. Z dumą zmienia świat medycyny weterynaryjnej z zespołem NEWGRADVETS.Dane firmy NEWGRADEVETS

ForeignVets Assets Pty Ltd
Victoria Point, QLD, 4165
Australia
VAT/ ABN 87 660 263 178
Australian Company Number: 660 263 141
Kontakt: hello
@newgradvets.com