W 2015 roku dwie absolwentki weterynarii wyjechały na drugi koniec świata w pogoni za marzeniami. Nie znały się, ale łączyło je jedno: wielka pasja do medycyny weterynaryjnej. Dzięki ciężkiej pracy osiągnęły zawodowy sukces i zaczęły operować w renomowanych klinikach stanów nagłych w Australii, dokumentując swoją pasję na instagramie @foreignvets. Praca za granicą, wysokie standardy leczenia i konieczność dokształcania się na własną rękę, uświadomiły im istnienie luki w nauczaniu praktycznej weterynarii w naszym kraju. Tak zrodził się pomysł na NEWGRADVETS.

Czym się wyróżniamy? 


  • Nasi prowadzący to doświadczeni lekarze posiadający najbardziej aktualną i praktyczną wiedzę wprost ze światowych gabinetów i sal operacyjnych 
  • Podstawą naszych kursów są najczęstsze przypadki kliniczne, uzupełnione praktycznymi wskazówkami jak postępować w kontakcie z klientem 
  • Nasze kursy są elastyczne - zamiast siedzieć na sali w maksymalnym skupieniu przez cały dzień, sam układasz sobie grafik nauki dopasowany do twoich potrzeb 
  • Motywujemy do nauki i wspieramy na każdym etapie kursu, sprawdzamy zadania domowe i egzaminy końcowe, odpowiadamy na każde pytanie (również zadane anonimowo) 
  • Nasze kursy są przystępne cenowo ponieważ wierzymy, że edukacja powinna być dostępna dla wszystkich

Jesteśmy tu dla Ciebie

Poznaj nasz zespół
Lek. wet.Patrycja Zimmermann

Emergency and Critical Care w Animal Emergency Service w Brisbane, Australia

Założycielka NEWGRADVETS


Jeszcze przed otrzymaniem dyplomu na uczelni w Polsce zdecydowała się na przygodę życia i wyjechała do Australii, gdzie zdała egzaminy Australasian Veterinary Examination na University of Queensland otrzymując prawo wykonywania zawodu na Antypodach. Karierę zawodową rozpoczęła pracując w przychodniach pierwszego kontaktu w Melbourne, gdzie zdobyła doświadczenie zarówno w internie, jak i chirurgii. Od kilku lat pracuje w renomowanej klinice stanów nagłych Animal Emergency Service w Brisbane. Chirurgia i stany nagłe są jej ulubioną dziedziną. Od niedawna spełnia się również w roli mamy. Jest właścicielką dwóch kotów burmskich o imionach „Leo” i „Noosa”.

Lek.wet. Magdalena West

Emergency and Critical Care, Centre for Animal Referral and Emergency w Melbourne, Australia

Założycielka NEWGRADVETS

Wkrótce po studiach spełniła swoje marzenie o przeprowadzce na Antypody, zdała egzamin Australasian Veterinary Examination i rozpoczęła pracę w klinice specjalistycznej w Auckland w Nowej Zelandii, następnie zdobyła kilkuletnie doświadczenie w klinice dziennej w Bendigo, gdzie zakochała się w stanach nagłych oraz chirurgii tkanek miękkich. Obecnie pracuje w znanej klinice specjalistycznej w Melbourne, gdzie zajmuje się stanami nagłymi. W wolnym czasie lubi podróżować po świecie wykorzystując tanie loty, pić herbatę oraz spędzać czas z mężem i psiakiem „Laylą”.Lek. wet. Przemysław Adach

Specjalista radiolog, lekarz weterynarii w przychodni weterynaryjnej VetHouse w Lublinie

Doświadczony chirurg, specjalizujący się w radiologii i ultrasonografii, do którego często odsyłane są skomplikowane przypadki z innych placówek. Swoją pasję do radiologii zaczął rozwijać jeszcze na studiach, kupując sobie własny aparat do USG i ćwicząc wykonywanie i diagnostykę zdjęć wszystkiemu co żyje. Pełen werwy i samodyscypliny, ukończył specjalizację, zrealizował ponad 20 szkoleń w tym zakresie. Swoją wiedzę i doświadczenie scalił w kompleksowe curriculum prowadzonego przez siebie kursu NEWGRADVETS z radiologii.Zuzanna Zapiórkowska

Project Management, Client Care Specialist

Po studiach finansowych zdobyła stypendium w Grand Valley State University w Michigan, gdzie po roku nauki w przyspieszonym trybie obroniła tytuł Master of Public Administration. Tam też rozpoczęła pracę w amerykańskim oddziale giganta rezerwacji hotelowych - Booking.com, szybko awansując do pozycji team leadera w dziale finansów. W poszukiwaniu nowych wyzwań przeniosła się do siedziby głównej firmy w Amsterdamie, jednak ostatecznie wróciła do USA, gdzie obecnie mieszka z mężem i córką w San Francisco. W NEWGRADVETS jest spoiwem zespołu, koordynującym działania firmy, dopilnowując, by za kulisami wszystko “hulało jak należy”.


Katarzyna Tkaczewska

Online Assistant, Social Media


Studentka VI roku Medycyny Weterynaryjnej UP w Lublinie, obecnie na ostatnim semestrze Estonian University of Life Sciences w Tartu. Praktyczne doświadczenie zdobyła odbywając staż w klinice w Belleville-sur-Saône we Francji, zakochując się w języku i kulturze francuskiej. 

W wolnym czasie uwielbia spędzać czas z najbliższymi, a przede wszystkim z ukochanym psem husky o imieniu Hiara. W NEWGRADVETS pomaga szykować materiały i pomoce naukowe, prowadzi kampanie promocyjne na social media @newgradvets. Sprawdź, co przygotowała na Instagramie @newgradvets i podaj dalej.  

Lek.wet. Zuzanna Walczak

Online Assistant, copywriting i tłumaczenia, projekty graficzne

Absolwentka SGGW w Warszawie. Jeszcze jako studentka praktykowała w klinice emergency w Toronto oraz w rezerwacie dla dzikich zwierząt w RPA. Po zdobyciu doświadczenia jako lekarz pierwszego kontaktu w Polsce, wyjechała do Holandii, gdzie obecnie pracuje w klinice stanów nagłych, jednocześnie realizując studia podyplomowe Advanced Clinical Practice na University of Edinburgh.

W NEWGRADVETS zajmuje się projektami graficznymi i tłumaczeniami, co umożliwia jej ciągły rozwój i poszerzanie swojej wiedzy w zakresie stanów nagłych.

Dane firmy NEWGRADEVETS


ForeignVets Assets Pty Ltd

29 Weber Court
Victoria Point, QLD, 4165
Australia

VAT/ ABN 87 660 263 178

Australian Company Number: 660 263 141

Kontakt: [email protected]