Tworzymy profesjonalne kursy, które ułatwią ci pracę i pomogą poradzić sobie z wyzwaniami.

Z nami poczujesz się pewnie.Świeżo upieczeni absolwenci często wątpią w swoje umiejętności, niektórzy potrzebują wielu lat, aby zaufać swojej wiedzy i zdobyć pewność siebie. Nasz zawód jest stresujący, a radzenie sobie z trudnościami w gabinecie, zabiera tyle czasu, że często brakuje już nam energii na samodzielną naukę.

Możesz to zmienić, a my chętnie ci w tym pomożemy. Nauczymy Cię tego, czego nie nauczyłeś się na uczelni - praktycznego podejścia do przypadków - to pomoże ci opanować stres i przejąć kontrolę nad swoją karierą.

Zatrzymaj się tu na chwilę.

Pomyśl co czujesz.


Dziś chcemy byś pełną uwagę poświęcił sobie - odpowiedz szczerze na poniższe pytania:

  1. Czy obawiasz się nowych przypadków zwłaszcza gdy jesteś sam na zmianie?
  2. Wydaje Ci się, że Twoja wiedza jest niewystarczająca?
  3. Czy odczuwasz czasem niepokojący skurcz w żołądku rozmawiając z klientami o pieniądzach?
  4. Albo tak martwisz się przypadkiem klinicznym, że nie możesz spać po nocach?
  5. A może tak bardzo stresuje cię rozpoczęcie nowej pracy, że szalona karuzela Twoich myśli po prostu nie chce się zatrzymać?

Jeśli odpowiedziałeś na jedno lub więcej pytań pozytywnie to jesteś w odpowiednim miejscu, a my możemy Ci pomóc.

Wysoki poziom stresu, trudne przypadki i niełatwi klienci często są przyczyną niskiego poziomu zadowolenia z pracy - ale każdy kryzys może stać się początkiem czegoś dobrego, a każde wyzwanie wspaniałą okazją do poszerzenia wiedzy! Chcemy pomóc ci uporządkować informacje i przygotować cię do starcia z trudnymi przypadkami - postaramy się byś na nowo poczuł radość i satysfakcję będąc na dyżurze.Czym się wyróżniamy?


Nasze kursy online trwają KILKA TYGODNI bo wierzymy, że najbardziej spektakularne zmiany mogą stać się rzeczywistością tylko wtedy, gdy dajemy sobie na nie czas. Regularne powtarzanie materiału połączone z wysoce skutecznymi metodami nauczania ułatwią zapamiętanie informacji na długo.

Zadania domowe i egzaminy końcowe motywują do regularnej pracy i ułatwiają utrwalenie zagadnień.

Materiały z naszych kursów pozostaną z Tobą na długo i umożliwią Ci intensywną pracę w dłuższej perspektywie.

Wszystkie kursy oparte są na wiedzy praktycznej, którą zdobywamy od wielu lat w pracy w australijskich klinikach, na kursach, szkoleniach i w oparciu o istniejące badania naukowe.

Otaczamy wsparciem i opieką - wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i pomagamy na każdym etapie. Tworzymy przyjazne miejsce, gdzie możesz zadać każde, nawet najbardziej banalne pytanie.

Wierzymy, że edukacja powinna być dostępna dla wszystkich - dlatego cena naszych kilkutygodniowych kursów jest możliwie jak najniższa. Oferujemy również pełną gwarancję zwrotu, o której przeczytasz niżej.Poznaj opinie poprzednich uczestników kursów

Uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w anonimowej ankiecie dzięki czemu możesz przeczytać ich szczere opinie, wszystkie - bez wyjątku.

Gwarancja Satysfakcji!


Jeśli w ciągu 5 dni od rozpoczęcia pierwszych zajęć stwierdzisz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, po prostu daj nam o tym znać. Zwrócimy Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty. Nie musisz podawać powodu zwrotu.

Nie masz nic do stracenia!Masz pytania?


Nie zwlekaj, napisz do nas na

[email protected]

Na wszystkie pytania staramy się odpowiedzieć w ciągu 24h, jeśli nie otrzymujesz odpowiedzi to skontaktuj się z nami ponownie i sprawdź poprawność adresu.