Kończysz studia i czujesz, że nie jesteś przygotowany do pracy?
A może wracasz do zawodu po dłuższej przerwie?
Przeraża Cię myśl bycia samodzielnym lekarzem?


Chcesz uporządkować swoją wiedzę? Umieć diagnozować i leczyć najczęściej spotykane przypadki? Nauczyć się jak rozmawiać z klientami o pieniądzach?

Twoje korzyści: 
 • 12 modułów - łącznie ponad 30 godzin nagrań wideo,
 • 6-miesięczny dostęp do notatek, materiałów dodatkowych i quizów,
 • Autorski zeszyt ćwiczeń do pracy podczas kursu - łącznie ok. 400 stron notatek z kursu,
 • Indywidualnie sprawdzane zadania domowe, quizy i egzamin końcowy,
 • Materiały dodatkowe do pobrania, np. Wzór notatki klinicznej, Karta stomatologiczna - i wiele innych dodawanych na bieżąco,
 • 11 sesji Q&A - możliwość zadawania anonimowych pytań do każdego modułu,
 • Certyfikat ukończenia kursu,
 • 35 punktów edukacyjnych
Intensywny

12-tygodniowy kurs 

dla studentów i lekarzy weterynarii:

Zamień Teorię na Praktykę

(wcześniej znany pod nazwą: Kurs Newgradvets)Tydzień 1 - 30/01/2023: WPROWADZENIE

Komunikacja, tworzenie relacji, czego pragną klienci i analiza konsultacji weterynaryjnej, jak chronić siebie oraz jak radzić sobie w trudnych momentach. 

Dodatkowo: pisanie notatek klinicznych – wzory których używamy i co możesz dzięki temu zyskać.


Tydzień 2 - 06/02/2023: ROZMOWA

Osobowość klienta vs twoja a przebieg wizyty, jak ugryźć rozmowę o pieniądzach i namówić do diagnostyki, czym zdobyć zaufanie właścicieli podczas eutanazji, jaka jest wartość twoich usług?


Tydzień 3 - 13/02/2023: GŁOWA I SZYJA 

Badanie, diagnostyka, przypadki kliniczne, stawianie diagnozy i leczenie, schematy postępowania i często popełniane błędy, podstawowe zabiegi chirurgiczne (oczy, jama ustna, uszy, skóra), zabiegi dentystyczne i dlaczego znieczulenie miejscowe jest tak istotne. 


Tydzień 4 - 20/02/2023: CHIRURGIA I ANESTEZJOLOGIA 

Schematy i protokoły, najczęściej wykonywane zabiegi – chirurgia nie musi być straszna, pogryzienia, rany cięte i operacje na jamie brzusznej. Anestezjologia - czyli wybór leków, protokoły, jak stosować leki w ciągłym wlewie, oraz proces wybudzania pacjenta po zabiegu, a wszystko na podstawie prawdziwych przypadków.


Tydzień 5 - 27/02/2023: KLATKA PIERSIOWA

Badanie, diagnostyka, przypadki kliniczne, stawianie diagnozy i leczenie, najczęściej popełniane błędy, schematy postępowania. Kot z ciężką dusznością oddychający przez otwarty pysk lub pies z niewydolnością serca – co robić

Dodatkowo: obliczanie płynoterapii i radiografia głowy, jamy ustnej i klatki piersiowej mini-guide


Tydzień 6 - 06/03/2023: JAMA BRZUSZNA  

Badanie, diagnostyka, przypadki kliniczne, stawianie diagnozy i leczenie, często popełniane błędy, diagnostyka różnicowa, schematy postępowania. Czy każde ciało obce wymaga operacji?

Dodatkowo:podstawy badania ultrasonograficzne AFAST i radiografia jamy brzusznej mini-guide 


Tydzień 7 - 13/03/2023: KULAWIZNY I ORTOPEDIA 

Najczęstsze przypadki, badanie, diagnostyka, stawianie diagnozy i leczenie oraz co radzić właścicielom. Co zrobić gdy przyjeżdża zwierzę potrącone przez samochód? Czy każda kulawizna wymaga zdjęć rentgenowskich?

Dodatkowo: radiografia układu mięśniowo-szkieletowego mini-guide


Tydzień 8 - 20/03/2023: TOKSYKOLOGIA

Częste przypadki, ich różnicowanie, diagnostyka i leczenie, protokoły postępowania. Kiedy stosować metokarbamol do porażenia mięśni i czy można nim sparaliżować pacjenta? Co robić, gdy nie wiemy co to za toksyna?


Tydzień 9 - 27/03/2023: UKŁAD ROZRODCZY I MOCZOWY 

Kiedy jest najlepszy czas na sterylizację - doradzimy klientowi sugerując się badaniami naukowymi. Najczęstsze przypadki, badanie, diagnostyka i leczenie, często popełniane błędy, schematy. Rutynowe zabiegi chirurgiczne i jak się ich nauczyć. Jak rozpoznawać i rozróżniać choroby nerek - jak je diagnozować i leczyć?


Tydzień 10 - 03/04/2023: NEUROLOGIA 

Badanie kliniczne, częste przypadki, ich diagnostyka i leczenie. Czy czas ma znaczenie w operacjach kręgosłupa? Jak rehabilitować pacjentów?


Tydzień 11 - 10/04/2023: POWTÓRKA MATERIAŁU 

Błędy jakie popełniłyśmy w pracy oraz powtórka ważnych tematów.


Tydzień 12 - 22/04/2023: EGZAMIN KOŃCOWY - GODZINA 08:00WAŻNE INFORMACJE:


Data rozpoczęcia: 30 stycznia 2023
Czas trwania: 12 tygodni
Liczba modułów: 12 po ok. 2h każdy (jeden moduł tygodniowo)
Format: online na specjalnie do tego przygotowanej platformie
Liczba miejsc: ograniczona ze względu na konieczność sprawdzania zadań domowych (sprzedaż trwa do wyczerpania miejsc)
Certyfikat ukończenia: tak, po zdaniu egzaminu końcowego
Dostęp do materiałów PDF/quizów: przez 6 miesięcy
Dostęp do nagrań: od udostępnienia modułu do daty egzaminu końcowego
Możliwość pobierania materiałów w PDF: tak
Dodatkowo: indywidualnie sprawdzane prace domowe
Spotkania na żywo: nie - ze względu na trudność w ustaleniu dogodnych terminów spotkań w grupie
Cena kursu: 1700zł - możliwość płatności ratalnej
Punkty edukacyjne: 35 punktów edukacyjnych po zdaniu egzaminu


TYGODNI
INTENSYWNEGO KURSU

Nasze kursy online trwają KILKA TYGODNI bo wierzymy, że najbardziej spektakularne zmiany mogą stać się rzeczywistością tylko wtedy, gdy dajemy sobie na nie czas. Regularne powtarzanie materiału połączone z wysoce skutecznymi metodami nauczania ułatwią zapamiętanie informacji na długo.

PRZYPADKÓW
KLINICZNYCH

W trakcie trwania całego kursu przerobimy ponad 50 najczęściej spotykanych przypadków klinicznych - od objawów klinicznych, diagnozowania po leczenie i komunikację z klientem. Poczujesz się pewnie!

ZADOWOLONYCH KURSANTÓW

W pięciu edycjach kursu udział wzięło kilkaset studentów i lekarzy weterynarii z całego świata (możliwość zajęć po angielsku). Ich zaangażowanie, praca i pozytywne opinie dają nam motywację do dalszego działania.

W ramach kursu otrzymasz:


zajęcia pełne wiedzy, oparte na prawdziwych przypadkach klinicznych

– omówimy łącznie ponad 50 najczęściej spotykanych przypadków

– na kursie dostępne około 30h nagrań z możliwością zadawania anonimowych pytań prowadzącym

indywidualnie sprawdzane prace domowe tworzone na podstawie prawdziwych przypadków z klinik

limitowana liczba miejsc na kursie

materiały dodatkowe: artykuły (niektóre w języku angielskim), protokoły postępowania, tabele

– dostęp do prywatnej grupy na Facebooku

– autorski zeszyt ćwiczeń do pracy podczas kursu - łącznie ok. 400 stron notatek,

egzamin końcowy

certyfikat ukończenia kursu po zdaniu egzaminuPoznaj opinie o kursie

Naszym uczestnikom dajemy możliwość wzięcia udziału w anonimowej ankiecie, gdzie mogą podzielić się swoją opinią lub zasugerować zmiany.


Co otrzymasz wykupując kurs?


Udział w kursie

Weźmiesz udział w naszym intensywnym 12-tygodniowym kursie: pierwsze kroki w zawodzie lekarza weterynarii - od teorii do praktyki. Zajęcia są na podstawie prezentacji z wykorzystaniem prawdziwych przypadków. Po zakupie otrzymasz dostęp do panelu, gdzie na bieżąco będziemy dodawać materiały takie jak: nagrania modułów, materiały dodatkowe, quizy i zadania domowe.

Materiały dodatkowe

Otrzymasz dostęp do protokołów, tabel i artykułów naukowych (część z nich będzie w języku angielskim), które ułatwią Ci wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Dodatkowo otrzymasz Zeszyt Ćwiczeń do wydrukowania, w którym możesz robić na bieżąco notatki z kursu.

Quizy

Zarówno przed jak i po spotkaniu dostaniesz dostęp do quizów sprawdzających Twoją wiedzę (tylko dla Twojej informacji) - pomoże Ci to sprawdzić się przed spotkaniem, a następnie ułożyć w głowie wiedzę uzyskaną w danym module.

Zadania domowe

Indywidualnie sprawdzane! Zadania domowe motywują do pracy poza zajęciami gdyż są indywidualnie sprawdzane przez prowadzących (jeśli wyślesz w ciągu 7 dni) - warto je robić choć są nieobowiązkowe. W pracach domowych używamy prawdziwych przypadków.

Egzamin, certyfikat i punkty

Do naszego kursu podchodzimy na poważnie bo bardzo zależy nam by ta inwestycja ci się zwróciła - pisemny egzamin końcowy pomoże ci powtórzyć i utrwalić materiał. Po pomyślnym zdaniu egzaminu końcowego otrzymasz od nas imienny certyfikat oraz możliwość odebrania 35 punktów edukacyjnych!

Q&A

Będziesz mieć możliwość zadania pytań do każdego modułu. Co tydzień na platformie będą pojawiać się nagrania, w trakcie których odpowiemy na zadane pytania.

25h nagrań

Każdy z 12 modułów ma około 2h nagrań, a do tego na bieżąco raz w tygodniu dodawać będziemy nagranie odpowiadając na Wasze pytania (Q&A) - łącznie to ponad 25h! Wierzymy, że spędzisz kolejne 25h na przerabianiu materiałów i wykonywaniu prac domowych, co daje łącznie ponad 50 godzin nauki.

Mobilny dostęp online

Kurs będzie dostępny na specjalnie stworzonej platformie, do której dostęp otrzymasz po zakupie kursu. Z panelu możesz korzystać na wszystkich urządzeniach mobilnych, w tym również w aplikacji na telefon (iOS) - w domu, w podróży lub na wakacjach!

Gwarancja Satysfakcji

Jeśli w ciągu 7 dni od opublikowania przez nas pierwszego modułu stwierdzisz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, po prostu daj nam o tym znać. Zwrócimy Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty i wyłączymy dostęp. Nie musisz podawać powodu zwrotu.
Ten kurs skierowany jest do:


 • studentów ostatnich lat, którzy gotowi są rozwijać swoje umiejętności by czuć się bardziej komfortowo w pierwszej pracy
 • świeżych absolwentów, którzy niedawno rozpoczęli pracę w klinice
 • lekarzy wracających do pracy po dłuższej przerwie, np.urlopie macierzyńskim, chcących czuć się bardziej komfortowo w pracy
 • lekarzy z niewielkim doświadczeniem, którzy chcą uporządkować wiedzę
 • właścicieli klinik, którzy chcą zapewnić szkolenie dla nowego pracownika


Prowadzące:
Magdalena West & Patrycja Zimmermann
Emergency & Critical Care Australia

Od wielu lat zajmujemy się medycyną stanów nagłych pracując w największych renomowanych australijskich klinikach specjalizujących się w tej tematyce. Zajmujemy się również mentoringiem australijskich studentów oraz stażystów, co zainspirowało nas do dzielenia się swoją wiedzą ze studentami oraz lekarzami weterynarii w Polsce i na świecie. Od kilku lat, pomimo znacznej różnicy w strefach czasowych, prowadzimy kursy online dla studentów i lekarzy z całego świata. Na codzień pracujemy pod okiem dyplomowanych specjalistów z takich dziedzin jak: stany nagłe, radiologia, chirurgia, kardiologia oraz choroby wewnętrzne. Ukończyłyśmy wiele kursów związanych ze stanami nagłymi, radiologią, zarządzaniem zespołem oraz komunikacją z klientem. Więcej o nas przeczytasz w zakładce "O Nas" na górze strony.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Ze względu na indywidualny charakter kursu, liczba miejsc na jest ograniczona.


Zajmij swoje miejsce na kursie i zapisz się już dzisiaj!


Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz fakturę
(zakup kurs przez stronę, a następnie wyślij nam e-mail z danymi do faktury).
Nie wystawiamy faktury VAT.

Najczęściej zadawane pytaniaINFORMACJE OGÓLNE

Do kogo skierowane są kursy?

 • Kursy stworzone są dla studentów medycyny weterynaryjnej oraz lekarzy weterynarii.


Czy na kurs mogę zapisać się w dowolnym momencie przez cały rok?

 • Nie, liczba miejsc na kursie jest ograniczona ze względu na indywidualny kontakt z uczestnikami (np. sprawdzanie prac domowych). Na kursy można zapisać się tylko wtedy, gdy zapisy są otwarte (do wyczerpania miejsc lub do momentu rozpoczęcia kursu). Gdy wszystkie miejsca na dany kurs zostaną wyczerpane, możliwość zakupu zostanie wyłączona. 


Czy cena na stronie podana jest za jeden moduł czy za cały kurs?

 • Kwota podana na stronie to cena całego kursu, włącznie z nagraniami, materiałami dodatkowymi, quizami, indywidualnie sprawdzanymi zadaniami domowymi. Wierzymy, że edukacja powinna być dostępna dla wszystkich - dlatego cena naszych kilkutygodniowych kursów jest możliwie najniższa. Oferujemy również pełną gwarancję zwrotu, o której przeczytasz poniżej.


Czy mogę mieć dostęp do kursu z telefonu?

 • Tak, nasze kursy są dostępne w aplikacji Teachable na telefony komórkowe z systemem iOS. Więcej o tym jak skorzystać z aplikacji: kliknij tutaj.


INFORMACJE O KURSIE

Czy spotkania na kursie odbywają się na żywo?

 • Nie. Kursy online prowadzimy od trzech lat i z doświadczenia wiemy, że w grupie ciężko znaleźć wspólny termin spotkań na żywo, a większość uczestników woli uczyć się w dogodnym dla siebie momencie. W odpowiedzi na te oczekiwania, nasze kursy udostępniamy w formie nagrań wideo długości od kilku do 45 minut, zgrupowanych w tematyczne moduły o łącznej długości ok. 2h/moduł. Taki format rozwiązuje ponadto problem dużej różnicy czasu między uczestnikami a prowadzącymi mieszkającymi w innych strefach czasowych i eliminuje konieczność wstawania o 5 rano lub uczestniczenia w spotkaniu do północy.


Czy będę mieć kontakt z prowadzącymi?

 • Tak, wciąż indywidualnie sprawdzamy prace domowe (zadajemy dodatkowe pytania, poprawiamy lub tłumaczymy jeśli potrzeba) oraz dajemy możliwość zadawania pytań do każdego modułu, na które odpowiemy w formie wideo.


Czy na kursie mogę zadawać pytania do prowadzących?

 • Tak, na Twoje pytania będziemy czekać przez 48h od udostępnienia każdego modułu (w module będzie do tego stworzona specjalna ankieta). Dla komfortu naszych uczestników, pytania są zadawane anonimowo i na wszystkie odpowiadamy bez wyjątku, o ile zostały zadane z zachowaniem powyższego terminu. 


Czy po zakupie kursu od razu otrzymam dostęp do wszystkich modułów?

 • Nie. Kurs trwa przez kilka tygodni i w każdym tygodniu udostępniamy kolejny moduł. Wiedza dawkowana jest stopniowo byś miał czas przerobić materiał z danego modułu na spokojnie. Nagrania wideo z już udostępnionego modułu są możliwe do odtworzenia aż do egzaminu końcowego, natomiast materiały dodatkowe jeszcze dłużej, o czym przeczytasz poniżej. 


Na jak długo otrzymam dostęp do kursu?

 • Otrzymasz dostęp do wszystkich materiałów PDF i quizów przez 6 miesięcy! Będziesz mógł wracać do nich tyle razy, ile masz na to ochotę. Dostęp do nagrań wideo będzie możliwy od momentu ich udostępnienia do dnia egzaminu (pierwszego terminu).


Na jak długo otrzymam dostęp do nagrań?

 • Dostęp do nagrań wideo będzie możliwy od momentu udostępnienia modułu (co tydzień otwieramy nowy moduł) aż do dnia egzaminu (pierwszego terminu). Po tym czasie nie będzie możliwości odtworzenia nagrań.


Czy mogę korzystać z Waszego kursu na różnych urządzeniach jednocześnie?

Wykupiony kurs jest przeznaczony tylko dla jednej osoby. Nasz system rejestruje logowanie z więcej niż jednego urządzenia jednocześnie i jeśli będziemy mieć uzasadnione podejrzenie nieuprawnionego korzystania z kursu, możesz stracić do niego dostęp. Czy będę mógł pobrać wszystkie materiały?

 • Wszystkie materiały oprócz nagrań wideo możesz zapisać na swoim komputerze. Nie umożliwiamy pobierania nagrań ze względu na ochronę przed piractwem.


Czy muszę odrabiać zadania domowe?

 • Nie, zadania domowe są dla chętnych, ale stworzone zostały w ten sposób, by nie pokrywały się z materiałem z nagrań. Odrabiając zadania domowe uczysz się zatem nowych treści.


Czy zadania domowe są indywidualnie sprawdzane?

 • Tak! Twoje odpowiedzi zostaną sprawdzone przez jedną z prowadzących - warunkiem sprawdzenia jest przesłanie odpowiedzi w ciągu 7 dni od daty udostępnienia przez nas modułu.


Czy egzamin końcowy jest obowiązkowy?

 • Nie, aczkolwiek aby uzyskać certyfikat ukończenia kursu musisz zdać egzamin na minimum 70%. Dodatkowo po zdaniu egzaminu końcowego otrzymasz dokument uprawniający Cię do odebrania punktów edukacyjnych!


Co jeśli kurs nie spełnia moich oczekiwań?

 • Dajemy Gwarancję Zwrotu - jeśli w ciągu 7 dni od udostępnienia przez nas pierwszego modułu stwierdzisz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, po prostu daj nam o tym znać pisząc na adres [email protected] Zwrócimy Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty i wyłączymy dostęp. Nie musisz podawać powodu zwrotu.PŁATNOŚCI

Jakie formy płatności za kurs są dostępne na stronie?

 • Dostępne formy płatności to: karta kredytowa, karta płatnicza, PayPal, Apple Pay i Google Pay. Jeśli masz problemy ze zrealizowaniem płatności (np. transakcja odrzucona), prosimy byś skontaktował się ze swoim bankiem. Jeśli po kontakcie z bankiem problem nadal się pojawia, napisz do nas na [email protected].


Czy mogę zapłacić w ratach?

 • Tak, jest to możliwe. Aby zapłacić w ratach, wybierz tę opcję przy dokonywaniu zakupu kursu. Opcja płatności w ratach jest dostępna przy zapisywaniu się na kurs z minimum 3-tygodniowym wyprzedzeniem, (21 dni przed datą startu kursu). Przy zapisywaniu się na kurs na 20 (lub mniej) dni przed jego startem, niestety nie ma możliwości zapłaty w ratach.


Czy mogę otrzymać fakturę VAT?

 • Możesz otrzymać fakturę, ale nie fakturę VAT. Nasza firma jest zarejestrowana w Australii. Zgodnie z art. 28c ustawy VAT miejscem świadczenia usług na rzecz podmiotów niebędących podatnikami jest miejsce, w którym usługodawca posiada siedzibę działalności gospodarczej. W naszym przypadku krajem opodatkowania jest Australia. Podatnik z Australii nie ma obowiązku rejestrowania się na potrzeby polskiego VAT oraz rozliczania podatku VAT w Polsce.


Chcę zrezygnować z kursu. Jak wygląda zwrot wpłaconej kwoty? Ile będę czekać na zwrot płatności?

 • Zgodnie z naszą Gwarancją Satysfakcji, jeśli nasz kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, w ciągu 7 dni od rozpoczęcia kursu możesz z niego zrezygnować bez podania przyczyny. W celu zrezygnowania z kursu, wyślij email na adres [email protected]. Zwrócimy Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty. Zwrotu środków dokonamy w ciągu 72h od zgłoszenia rezygnacji z kursu na poczet tej samej formy płatności, która była użyta do zakupu kursu. Wpływ na Twoje konto nastąpi w ciągu 30 dni od dokonania zwrotu. Jeśli po tym czasie środki nie wpłynęły na Twoje konto, prosimy byś skontaktował się bezpośrednio ze swoim bankiem, aby sprawdzić, czy nie zablokował płatności. 


Jak wygląda zwrot za kurs? Ile będę na zwrot czekać?

 • Zwrot zostaje wykonany w ciągu 72 h od zgłoszenia wycofania się z kursu. Pełna kwota wpłynie na Twoje konto bankowe/ kartę kredytową (forma płatności, jaka była użyta do zakupu kursu) w ciągu 30 dni. Jeśli po tym czasie nie otrzymasz zwrotu to skontaktuj się bezpośrednio z swoim bankiem, by sprawdzić, czy nie zablokował płatności. Moja płatność została odrzucona, co mogę w tej sytuacji zrobić?

 • Spróbuj ponownie przy użyciu innej karty lub metody płatności. Jeśli Twoja płatność wciąż zostaje odrzucona, prosimy o skontaktowanie się ze swoim bankiem w celu odblokowania Twojej płatności. Jeśli dalej masz problemy, skontaktuj się z nami na [email protected]. Wygenerujemy dla Ciebie manualnie link do płatności - istnieje możliwość płatności przelewem w takiej sytuacji.
Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?


Przeczytaj Najczęściej Zadawane Pytania powyżej oraz zaglądnij do zakładki FAQ - jeśli nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie, napisz do nas e-mail na h[email protected]

Staramy się odpisywać w ciągu 24h, jeśli nie otrzymujesz odpowiedzi to prosimy upewnij się, że wpisałeś poprawnie nasz adres e-mail.